| roby23 a întrebat:

Afara frig, in curte frig. Ce anotimp e?

Răspuns Câştigător
| Camuflaj2017x a răspuns:

Incerca sa faca o gluma el cu "in CURte frig" =) aia era tot

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu se deduce din ce ai zis tu ce anotimp ar fi în contextul întrebării însă acum e primăvară.

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru T0T):

Incerca sa faca o gluma el cu "in CURte frig" =) aia era tot

| Fatamuntilor a răspuns:

Aici a si nins...pe partie nici nu se topise bine zapada... tu ce zici? Si tocmai imi impachetasen hainele de iarna! Am luat teapa!rolling on the floor

| gemeni6226 a răspuns:

Anotimpul aprilie, o luna care nu stie pe ce lume traieste pentru ca in decursul ei poti intilni:iarna, primavara, vara si asta amestecate toate pot fi chiar si in cursul aceleiasi saptamini.

| Zabbyel a răspuns:

Aka: afara`i friG si-ncur te friG, anotimpul glumei(preferatul meu)love strucklove strucklove strucklove struck

| Alex2o17 a răspuns:

Iarna