| Alexxxxxandraxxx a întrebat:

Ai avut un moment din viata ta in care chiar te gandeai serios la sinucidere?

Răspuns Câştigător
| Chetys a răspuns:

Mda..in ultimul timp destul de des din păcate, deșii am omani care ma iubesc. tindem sa fugim si sa vrem sa scăpam de tot, pentru ca asta-i calea ușoară. încă eu cred ca ne gândim la lucrul asta doar cand suntem nervoși sau prea tensionați sau totul pentru un timp merge prost..insa totul are o soluție, cel mai bine e sa ti bagi piciorul in tot si sa fi mereu chill.

8 răspunsuri:
| JustStitch a răspuns:

Da, daca vrei putem vb

| Elena2106 a răspuns:

#Sincer, da

| XxBlueRosexX a răspuns:

Da prin aprilie cand eram intr-o depresie adanca din cauza unei despartiri... facusem un shock dar am facut tratament cu antidepresive si mi-am dat seama ca nu merita si usor usor mi-am revenit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Desi aveam destule motive sa vreau asa ceva, nu m-am gandit vreodata sa dau bir cu fugitii. Acum ma bucur ca nu am avut astfel de ganduri. Atatea lucruri/experiente as fi pierdut.

| Hammurabi a răspuns (pentru Chetys):

Nu știu ce ai tu în cap dar sinuciderea nu înseamnă sub nici o formă să fi mereu chill.
Mai știu pe unul care vrea să se sinucidă ca să-i vadă pe mă-sa și ta-so suferind pentru că nu l-au înțeles.

| ș53fan a răspuns (pentru JustStitch):

Și eu vreau sa vb dar daca se poate pe Whatsapp! Îți dau numărul in privat pe site.

| venividivici2017 a răspuns:

Sa te gandesti la sinucidere, esti nebun, gandeste-te la parintii tai, la tine. Oricum ar fi viata asta de rahat, "merita traita". Baga-ti pl in tot ce te inconjoara, si incearca sa fii fericit de unul singur ignorand cu aroganta orice!