| lilith16 a întrebat:

Ai avut vreodată gânduri sinucigase? Ce te-a motivat sa treci peste ele?

15 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu cred că există om care să nu fi gândit asta, cel puțin o singură dată în viață.Sau cine îți spune asta, sigur te minte.Dar poți să îți impui.

| RAY a răspuns:

Am avut inainte de a fi langa moarte, dar dupa ce am renascut din nou am vazut ca sunt iubit si ca moartea mea ar provoca multa suferinta, asa ca am motive, cateodata si a fi langa moarte este un lucru bun

| lilith16 explică (pentru RAY):

Am avut si eu o experienţa de genu si asa am ajuns sa imi fie frica de moarte

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Povestemi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Na... poate doar cu personaju din imaginatia mea, dar a revenit inapoi ca in filme big grin

| SilentRain a răspuns:

Bolnavii de cancer ma motivează

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Te invidiez

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Da.Frica de iad

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-mă, n-ai motiv

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Ultimul meu gând sinucigași a fost aseară doar că îmi era frică să nu cad pe cineva dacă ma arunc de la geam

| lilith16 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu te arunca de la geam ca nu mori, asta ca un hint

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru lilith16):

Știu. Și așa stau la casă și nu mă ajută

| EmanuelT a răspuns:

Trăirile pe care le-aș putea avea dacă continui, dându-mi seama ca durerea va trece și durerea părinților dacă mă reped la acest gest.
https://youtu.be/5Sq-kQXqhLw
Și acest video m-a ajutat în clipele mele grele.

| RegeleTauIonut a răspuns:

Fata nu e bine sa ai din astea oameni nu merita sa fiiii suparat pentru ei sa stii man ca ei mereu raman ipocriti. De ce sa te sinucis nu trebuie povestestemi

| ihnei a răspuns:

Georgica si Kazimir