| RAY a întrebat:

Ai evitat vreodata sa vorbesti cu o persoana din cauza aspectului fizic?
sincer

cand raspunzi unei persoane de pe TPU conteaza poza acelei persoane din avatar? sincer

Răspuns Câştigător
| ShaOfHatred a răspuns:

Da.La ambele laughing)

| RAY explică (pentru ShaOfHatred):

Superficiala esti, esti o fata sincera, logic ca conteaza fizicul recunosc si eu ca fac la fel

| RAY explică (pentru ShaOfHatred):

O fata sincera, bravo

17 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cred că pot spune ca da, dacă aspect fizic se referă la tot ansambul, nu doar la față. Am întălnit cerșetori pe stradă de care îmi e frică în general, pentru că știu că sunt drogați și nu știu ce reacții pot avea. Altfel, nu pun accent pe asta și nu aleg cui să îi răspund după acest criteriu.

| RAY explică (pentru IsabelaIssa):

Multumesc de raspuns

| IsabelaIssa a răspuns (pentru RAY):

Cu drag!

| MihaelaDart a răspuns:

Nu, doar am evitat prostia unora.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Esti o femeie inteligenta

| Kaℓi a răspuns:

Avatarul? oh, de multe ori nu sunt atenta nici macar la numele de utilizator, raspund unde mi se pare ca am ceva de spus happy

| Freya1 a răspuns:

Nu.Vorbesc si cu boschetari de pe strada daca ma intreaba ceva deoarece nu ma mananca aspectul lor fizic si nici nu ma obliga nimeni sa ii iau de barbati.Sti cum e nu sti niciodata cum ajungi si ar fi aiurea sa nu vorbeasca nimeni cu tine pentru ca nu esti perfect.
Ma uit la pozele de la avatar daca mi se pare ca exista posibilitatea ca in acea poza sa fie persoana respectiva si asta din curiozitate daca tot are de ce sa nu si vad cu cine vorbesc.

| SG1995 a răspuns:

Da, tipa arata asa bine ca n-am zis nici pas in jurul ei.

| Nemessys a răspuns:

Mmnu. Chiar dacă nu voiam totuși o făceam. Ca doar nu puteam sa îi zic,, ba ești prea urat ca sa vorbesc cu tine ". E prea... penibila chestia asta. Dar intr-un fel, nu, deoarece când vorbești trebuie sa păstrezi un contact vizual. Aham.m Cum naiba sa păstrezi acel contact vizual dacă tu mai ai puțin și vomiți acolo.

Nu mi s-a întâmplat. Adică nu am întâlnit o persoana suficient de urata cât sa fac acest lucru.

Mhm depinde. Dar in mare parte nu.

| Caro34 a răspuns:

Cat de mult poti tu vorbi cu un castel? Stii tu oare cum arat eu? Crezi ca sunt reale pozele acelea din avatar? Aspectul fizic mi-e egal! Ti-am mai spus, sufletul e important! Nu crezi? E treaba ta; nu lupt sa te conving! Numai bine!

| RAY explică (pentru Caro34):

Castelul e frumos, astea sunt vrajeli feminime stim amandoi asta, atunci de ce conteaza ce zodie am?

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu.
nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ai evitat vreodata sa vorbesti cu o persoana din cauza aspectului fizic?" Nu, evit persoanele care scot prostii pe gura. Care nu gandesc inainte de a spune ceva.
"cand raspunzi unei persoane de pe TPU conteaza poza acelei persoane din avatar?" Da. Fata de una de aici care spune ca a pus la "hoha" avatarul si vezi domne nu inseamna nimic ( cica ) eu cred ca fiecare isi alege avatarul/nickul cu un scop. Ceva care ii reprezinta. Daca pui pe justin biberon sau alte prostii la avatar, evit intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
La a doua mai puțin. Contează uneori.
Adică îți iese în față și na.