| StrongHeart a întrebat:

Ai fost vreodata la un pas de moarte? Eu am fost in repetate randuri,de cand ma stiu, sa fie noroc sau Dumnezeu? Oare chiar e ceva care ne protejeaza dincolo de lumea asta?

9 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sunt genul ala de om... unde pun eu picior ia pământul foc
Da, era sa să mor de câteva ori chiar la limita, se pare ca nici moartea nu mă vrea

| Hammurabi a răspuns:

Da. Există.

| deeeaqq a răspuns:

Daa

| Endoryus a răspuns:

De mai multe ori. E doar noroc, nimic mai mult.

| SilentRain a răspuns (pentru Endoryus):

Aloha amigo, como estas?

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Aloha dusmanco. Ascult muzica. Deci exist. Deci sunt bine
https://www.youtube.com/watch?v=lvzEA0BMwf0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau hate sau altceva, insa daca ne gandim logic ar fi mai probabil sa existe reincarnarea decat raiul (inclusiv Dumnezeu).

| StrongHeart explică (pentru anonim_4396):

De ce sa cred ca dai cu hate? Dumnezeu este un cuvant abstract care e inteles diferit, depide de zona si cultura, daca crezi in reincarnare, sa stii ca vine din credinta hindu si ei cred in Shiva.Ei mai cred exista 9 dimensiuni, viata infinita, universuri paralele si ca spiritul calatoreste in timp dincolo de realitatea prezenta.

| GirlOnline81 a răspuns:

O singura data. Sunt destul de sigura ca am fost protejata de viteza de reacție a celuilalt șofer.