| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai incercat vreodata sa renunti la orice vis de-al tau si la orice dorinta si sa lasi viata sa te surprinda?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu. Oricum, rar mă surprinde viața într-un mod plăcut iar când o face are grijă să mă surprindă mult mai neplăcut data viitoare.

| Clorox a răspuns:

Deja ma surprinde happy
Dar da, am renuntat la niste vise...

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu,sincer sa fiu, nu vreau sa renunt la nici un vis de al meu deoarece sunt convins ca unele o sa se indeplineasca mai devreme sau mai tarziu, unele surprize nu sunt mereu placute dar cine stie ce poate fi, viata e plina de surprize la urma urmei.

| mimimumu a răspuns:

Ce esti tu ma? Vreun filosof? Mereu vad intrebari puse de tine cu conținut legat mai mult de viata care sincera sa fiu...Le fac captura de ecran si le pun ca status pe Facebook...Scuze dar asa e laughing)) laughing) laughing)) Ma inspiri.

| Kolasin a răspuns:

Da... si nu am primit nici o surpriza.

Gandeam la fel ca si tine si am esuat in a avea rabdare ca viata sa imi arate o surpirza a s-a. Asa ca ma joc toata ziua la laptop jocuri miniclip XD.