| LostInDreams a întrebat:

Ai vrea sa mori pentru ceva sau pentru cineva?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

Nu vreau sa mor nici pentru mine, d-apai pentru altcineva.
Tu ai muri pentru mine?smug

| fluturas a răspuns:

Da, chiar mi-ar place

Abh
| Abh a răspuns:

Nu merci, am instinct de conservare. Fiecare sa moara pentru el.

| baru a răspuns:

Salut. Nu. Nu as vrea sa mor, nici pentru ceva, si nici pentru cineva. Daca mor, acel ceva nu se va mai putea realiza iar eu nu ma voi putea bucura si nici mandri cu acel ceva. Pentru cineva, nici atat. Daca voi muri acea persoana nu se va bucura de prezenta mea, dar, daca ar fi sa las mostenire 100 de milioane de dolari, atuncia precis cineva s-ar bucura. Deci; I-mi place viata, si ca atare nu o dau pentru nimica. Pa

| madycumada a răspuns:

Nu, pentru ca 1. nu merita sa mori din cauza cuiva sau ceva
2. moartea vine cand trebuie
3. mai ales daca esti tanar, ai toata viata inainte.

| Ingrid16V a răspuns:

Nu...cum sa mori pentru ceva sau cineva? crezi ca acel cineva ar muri pentru tine?hee hee

Ai o viata frumoasa de trait...nu merita sa mori pentru nimeni si punctlaughing
Chiar daca viata e grea, trebuie sa treci peste toate(si bune si rele)
>big grin

| Dobitoc a răspuns:

Nu

| Lorє๔คnค a răspuns:

Eu as muri pentru cineva drag daca ar fi nevoie, pentru ca uneori trebuie sa te gandesti la binele altora inainte de binele tau.
Dar daca nu ar fi nevoie, nu

| BRoxana a răspuns:

Da tu vrei sa mori pentru mine?batting eyelashes hai te rogbatting eyelashes