| AvalohAlyn a întrebat:

Cum ai vrea tu sa mori?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Cântând*

''Uite așa aș vrea să mor,
Cu paharul lângă mine,
Cu cobzarul lângă mine,
Uite așa aș vrea să mor,
Într-o crâșmă din Obor,
Să-mi scriu când o fi momentul,
Cu vin roșu testamentul,
Uite așa aș vrea să mor. ''

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))))
Desigur mostenitorul averii tale va fi....AlanTigerofAtlantic! Cu siguranta...happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Oke. ^-^
Se pare că Alan a revenit la planurile noastrehee hee

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Planurile voastre?:O

Aveti un plan sa imi luati titlul de cel mai intrebator usercrying((((

stiam eusad

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu zambetul pe buze stiind ca moartea mea nu e in zadar.

| J0B0MAT a răspuns:

Suuper fericitabig grin

| Dariusuu a răspuns:

Ca un om bun.Mai bine să mori ca un om bun decât să trăieşti ca un monstru. Vreau să mor fără regrete şi fără să nu-mi fi trăit viaţa la maxim.

Că poate e doar una.

| gemeni6226 a răspuns:

Inconjurat de familie, in gradina, in fotoliul meu preferat intr-o dupa masa de vara.

| Anonimuserr a răspuns:

Vreau să fiu nemuritor.

| alexandrualind a răspuns:

De batranete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ticălos ești...te gândești doar la averea mea worried

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Cu averea ta fac un spital ultradotat pentru ranitii din Colectiv ca vad ca nimeni nu-i poate salva pe bietii tineri.Serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezău omule, Dumnezău... pui la îndoială puterea Tatălui tău? surprise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

repede și fără durere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In somn. sa ma culc si sa nu ma mai scol

| immaBeast a răspuns:

Nu stiu cum se numeste metoda aia, nu stiu nici cum sa caut pe internet, sa-ti arat o poza.laughing
PS : Daca gasesc poza o sa o pun aici sa vezi cum as vrea eu sa mor.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

As vrea sa mor izbind o naveta spatiala in luna cantand cantecul de mai jos cu prieteni mei cei mai buni pe skype si sa trasmit live sa vada toata lumea.O si sa fie pentru o cauza buna sau ceva.

https://youtu.be/rp8hvyjZWHs?list=FLZl4jIAyJ-QZKGPIcpBpMXg&t=81

| MaybeJustMe a răspuns:

Foarte rapid, fara sa simt durere sau vreun regret.

| niki1003 a răspuns:

Repede, cu zambetul pe fata si fara durere

| GoldenKing a răspuns:

Nu as vrea sa mor.Dar toti stim ca o sa se intample.Asa ca am de gand sa iti zic cum...in cel mai pasnic si calm mod.Nu rapid, nu lent, in jur de mijloc. Unde sa pot sa scriu pe ceva sau sa spun ultimele cuvinte, depinzand daca as fii singur in acea camera sau nu.