| Robert160 a întrebat:

Ai vreodata impresia ca ai putea/urmeaza sa mori?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Da, de mai multe ori. E hilar cand realizezi cat de fragili suntem, noi, oamenii. Un impact puternic cu solul, un accident de mașină sau chiar un banal sâmbure de măslină îți poate lua viata. Si partea cea mai tare, unii chiar se cred invincibili. laughing
In fine, cand ai prea mult timp liber îți faci tot feluri de scenarii.

10 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu stiu, pur si simplu traiesc cu impresia asta, bine, e posibil sa fie doar imaginatia, dar ceva ma face sa cred ca voi muri tanar.

Cat despre impresii, am avut odata impresia ca am trecut de doua ori prin acelasi loc. Se intampla intr-o noapte, conduceam eram obosit, si concentrat fiind pe drum, deoarece aveam si luminile cam slabe am avut impresia ca am trecut de doua ori pe langa un punct reper, acum nu stiu, cert e ca a parut foarte ciudat in acelasi moment si ca aceea experienta m-a facut sa cred ca exista posibilitatea ca noi sa murim fara sa ne dam seama, si sa ne continuam viata intr-un alt univers parlalel.
Acum da, probabil mi-a jucat imaginatia feste pe baza oboselei, si aceea teorie e doar o aberatie.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu doar o data. Aparent, văzând că mai au și alții impresia asta, nu sunt nebuna laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut impresia ca mor doar o data in viata, acum ani buni cand era sa ma inec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, insa ar fi prea frumos sa fie adevarat sad

| Robert160 explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robert160):

Pur si simplu, uneori sunt bombardata de stari mai neplacute...

| Robert160 explică (pentru anonim_4396):

Te inteleg. Si eu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cand era sa ma inec am avut impresia asta, dar au fost si alte cazuri.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Cand era sa ma inec.

| Robert160 explică:

Toate raspunsurile meritau alese