| KeshaTikTok a întrebat:

Aici, pe TPU, cum pot gasi anume utilizatori, dar fara a cauta la partea aia cu rank-ul?
Vreau sa gasesc un utilizator, " tiger20 " sau " Tiger20 ", nu stiu daca e cu T mare sau mic.
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/ugbp

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna,te cheama ca pe mine vrei sa fim prietene (pe TPU)?

| KeshaTikTok explică (pentru anonim_4396):

Da. Ok.
Cum pe cheama?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Nu cu tine vorbeam vorbeam su sabina19 dar da vreau sa fiu prietena si cu tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.Ti-am trimis cerere de prietenie.Vezi la prieteni.

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună!
Există o opţiune de căutare. http://www.tpu.ro/useri, în partea dreaptă, deasupra "Utilizatori suspendaţi" se află "Caută". Scrii acolo ce nume doreşti, şi dai pe ce îţi convine.

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Pai, exista o bara unde poti cauta utilizatorii. Uite aici:http://www.tpu.ro/useri
eu iti recomand sa incerci intai cu T si apoi cu t mic.Am cautat eu pentru tine, si mie nu mi-a aparut niciun utilizator cu username-ul asta