| Monoportocalioză a întrebat:

Ajutoooor! parintii mei m-au pus sa aleg intre un catel bichon maltez si un laptop, si nu stiu ce sa aleg. va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| drakdivin a răspuns:

Buna. Pentru inceput trebuie sa realizezi ca un animal e o responsabilitate! NU e o jucarie. Trebuie plimbat, hranit, alintat jucat cu el... spalat INGRIJIT! Laptop`ul e de distractie si pentru alte treburi. Sunt total 2 lucruri diferite. Daca esti dupa statul in casa si petreci mult timp in fata calculatorului ia-ti laptop. Daca esti dispusa sa ai grija de cineva si sti ca ai timpul necesar pentru a face asta atunci opteaza pentru cateluswinking Inca ceva. laptopul cand te saturi de el il poti lasa intr-un colt de camera sa prinda praf. Un animal traieste multi ani fi constient/a de alegerea facuta. Sper sa alegi binewinking

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Laptop

| Lexus28 a răspuns:

Laptop.

| Anonima568 a răspuns:

Caine

| silvester13051996 a răspuns:

Un laptop nu trebuie invatat sa faca pipi big grinbig grin

| AdamBlack a răspuns:

Cainele pleaca, laptopu ramane
prea multa responsabilitate strica