| PunkLollipop98 a întrebat:

Ajutor! Am IMVU de 2 ani si am completat toate cerintele de la earn credit, cu animalul e prea greu si nu il mai folosesc, iar cu myyearbook m-am saturat sa primesc in fiecare zi doar 500 de credite plus ca pentru myb trebuie sa imi fac sute de conturi de yahoo. Exista alte metode de a face credite fara optiunile oferite de imvu? Va rog fara imvu mafia deoarece nu mai merge de foarte mult timp.

3 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

O varianta ar fi : YopMail prin care sa faci invitatiile (deci inviti "prieteni"); dar IMVU detecteaza multele Emal-uri inactive si ai toate sansele sa-ti inchida contul.
Cele mai multe credite (si reale, de data asta) poti face ca Developer.deci creezi "ceva" (de la haine pina la statii interplanetare ), le pui la vinzare si. Incasezi creditele; pe care, binenteles, le poti transforma in bani reali.BAFTA!(funda PLz)
http://avatars.imvu.com/Vicktor02

| Andreutza_5773 a răspuns:

Ca sa devii creator trebuie sa fi vip

| PunkLollipop98 explică:

Cum poti deveni creator?