| cristina_5658 a întrebat:

Ajutor... mi-am patat salopetacryingdin grersala am bagat o bluza alastra in masina de spalat si mi-am patat salopeta cu ce pot scoate pata...

ajutati-ma va rog multbig grin...

Răspuns Câştigător
| DrunkShepp a răspuns:

Vanish stiu ca mama foloseste vanish si a scos pata de vin de pe jeansii mei.(ea credea ca e suc de fructe)

1 răspuns:
| never2say4never a răspuns:

Nu cred ca mai poti scoate pata. din aiureala mi-am bagat o pereche de pantaloni albi in masina de spalat cu doua bluze rosii si iti dai seama ce s-a intamplat cu frumosii mei pantaloni. Dalmatieni cu pete roz. Si nici pana in ziua de azi n-am reusit sa le dau albul lor. Sorry.