| Sara2 a întrebat:

Ajutor! sunt disperata! fac un curs de ospatari si vreau sa renunt la el fara sa il platesc, cei care ati facut cursuri si ati renuntat imi puteti spune cum platesc? am o saptamana de cand l-am inceput, ce se va intampla? imi va taia somajul? sau voi plati o anume suma sau tot cursul? cursul dureaza 4 luni jumate eu nu mai suport in plus meseria asta nu e pentru mine ca sunt stangace si sunt si emotiva, dati-mi un sfat, ce motiv plauzibil sa dau acolo si spuneti-mi ce se va intampla? nu mai suport sa merg acolo nu vreau sa imi pierd vara cu tampenia lor de curs, ca in principiu mi-au zis ca ma pot duce din cand in cand si cand m-au "prins" vor sa ma duc in fiecare zi crying nu suport disper am facut crize de nervi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita. retrage dosarul, spune-le ca pleci din tara, si nu se va intampla nimic. si eu am inceput un curs de frizer, si nu m-am mai dus.

| marius1986 a răspuns:

Alegeti alt curs.