| mariusglody a întrebat:

M-am inscris la un curs si nu vreau sa mai particip, ce se poate intampla?
Cursul respectiv ma ajuta pentru serviciul unde urmeaza sa imi dau demisia pentru anumite chestii ce nu ma avantajeaza(program lucru, bani etc);
Deci daca eu renunt la locul respectiv de munca de ce sa mai particip la curs

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca oricum vrei sa demisionezi n-are niciun rost sa-ti bati capu. Nu te duci si gata, te duci sa-ti depui demisia si atunci clar nu mai trebuie sa dai nicio socoteala de ce nu te duci la curs

1 răspuns:
| ruddy a răspuns:

Nu te duci si gata. Daca te intreaba cineva de ca nu ai mers, spui ca esti in preaviz si nu are rost sa mai incurci altii oameni daca oricum pleci