| Anarchy3 a întrebat:

Ajutor TPU! Iubitul meu nu a stiut ca sunt virgina! M-a blocat pe messenger si m-a parasit.Sufar draga TPU! Ajutati-ma va rog! Nu ma mai vrea de-aia! Mai bine nu i-as fi spus! Credeti-ma....il iubesc enorm pe el dar sufar! Vrea sa ma sinucid!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ba da stiu draga ca si eu am suferit din cauza iubiri

| Anarchy3 explică (pentru RAY):

Cum sa fac? Oricum ar fi il vreau inapoi! Si am spus in cealalta intrebare ca imi voi face alt Facebook si ii voi scrie acolo.Citeste-o!

| RAY a răspuns (pentru Anarchy3):

De ce mi ai dat raport la raspuns?

| Anarchy3 explică (pentru RAY):

Nu ti-am dat

| RAY a răspuns (pentru Anarchy3):

Răspuns şters pe
11 Mai 2018 12:53
Las ca in viata de apoi vei fi virgina

tu crezi ca sunt prost in fine ma minti asa in fata

| Anarchy3 explică (pentru RAY):

Poate altcineva dar nu eu! Ce dracu?

| Freya1 a răspuns:

Pentru ca esti virgina?
Pai atunci e clar ca vroia doar sa te ....Esti constienta nu?
Nu vroia o relatie serioasa, spera ca intr-un final te va ....si pa, deci oricum te lasa.
Crezi ca merita sa mori pentru unul care vroia sa isi bata joc de tine? Sau sa insisti sa se intoarca pentru ai da ocazia sa isi bata joc de tine?

| GoldenZenith a răspuns:

Dar dacă erai curva satului, te lua de soție? Tu ești mai dusa decât el daca ai impresia că merită să îți bați capul pentru specimenul ăla.

| Anarchy3 explică:

Hai gata! Nu iti bate joc! Nu sti ce e in sufletul meu. :'(