| Lukasz a întrebat:

Ajutor TPU!
Stateam pe net si dintr-o data imi apare ca trebuie sa platesc o suma de 3.500.00 $ si mai scria nu stiu ce dar in engleza e ceva serios vreau raspunsuri rapide va rooooooog.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! Pe ce stateai daca ai intrat pe ceva gen,, porno,, s-ar putea sa platesti o mică amentdă la politistii virtuali bine nu stiu daca e adevarat dar am auzit si eu big grin big grin big grin

| Lukasz explică (pentru anonim_4396):

Pe facebook.

| Lukasz explică (pentru anonim_4396):

Eu nu stau pe porno am 11 ani stateam pe facebook dar ca idee scria in engleza si scria o semnatura.

| kteichd a răspuns:

E virus

| Romaniamafia a răspuns:

E doar o reclama proastă, stai linistit happy

| Sergiuuuuu a răspuns:

Nu te speria e doar o reclama sau ceva de genu... dar pe ce stataei? big grin

| Lukasz explică (pentru Sergiuuuuu):

Facebook

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasz):

Inca m-ai ai problema asta? pai poate e o reclam[ sau o gluma proasta am pati-o numai zicea ca am castigat un B.M.W.

| Lukasz explică (pentru anonim_4396):

Nu o mai am am dat un restart si nu mai am nici o problema

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasz):

FUNDA vreau si eu o FUNDA multumit :p

| andydot a răspuns:

Nu da click! E un virus. Sau un atac virtual. Inchide..., daca nu poti, du-te la un Expert IT.

| Lukasz explică (pentru andydot):

Asa am si facut am iesit dar nu a mai trimis acel mesaj

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasz):

Da-mi si mie o fund[ nu am is JUNIOR

| express11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei un fund?