| Rose4342 a întrebat:

Ajutati-ma va rog...cum pot sa ma razbun pe o fata care m-a parat la test? vreau niste idei prin care pot si eu sa o parasc... ceva cu foite si sa vada frofesorul ca ea copie si altele.va rooooooog. vreau raspunsuri cat m-ai rapide

1 răspuns:
| ddaaddyy a răspuns:

Pai la urmatorul test poti sa faci si tu o copiuta dar sa scrii la fel ca ea sau asemanator si cum spneam la urmatorul test i-o pui in penar sau ceva ce are pe masa fara sa te vada, iar atunci cand profesorul e pe langa banca ei ii ceri un pix sau ceva pentru a da fata de copiuta pe care tu ai facut-o, iar profesorul sa o vada...