| euuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,deci am fost cu un baiat de care m-am despartit de doua ori si ne-am impacat pentru a 3-a oara |: totul a mers fff bine pana cand el a inceput sa fie indiferent,adica intra pe facebook si eu intram sa vorbesc cu el,el vorbea un pic cu mine dupa care imi inchidea in fata si spunea ca e conexiunea de vina (a doua zi cand venea pe facebook) dar asta imi facea mereu,daca eu nu il cautam el nu ma cauta, pana intr-o zi cand m-am enervat si ne-am despartit, i-am lasat mesaj pe facebook ca gata e liber sa faca ce vrea el) cand a intrat pe facebook nici nu mia mai zis de ce? sau macar sa imi zica bine daca tu asta vrei sau bla bla bla etc... dupa vreo 2 saptamani (in toata perioada aceea nu mai vorbise cu mine deloc) dar dupa 2 saptamani incepuse sa imi dea like-uri la postari etc...pana intr-o zi cand a intrat pe chet si imi zice "esti bine sau nu? " dar eu nu i-am raspuns deloc,a mai trecut de atunci cateva zile (in timpul asta imi lasa comentarii la poze,dadea like-uri etc) iar ieri mi-am schimbat poza de profil si imi lasa comentariu ca "nu-i frumoasa" si eu i zic "awww mersi" si el zice "nu zi mersi pentru nimica" va rog spuneti-mi ce poate fi oare in capul lui, ce vrea de la mine, de ce mi-a lasat comentariul ala?

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Ideea e urmatoarea. De la inceput nu i-a pasat de tine, a zis ca bine nah sa fiti impreuna, ca doar sa aiba prietena. Dar se comporta indiferent, ca si cand nu ar avea si nu ii pasa. Pentru ca nu te-a iubit. Acum vede ca dupa despartire incepi sa te schimbi, devii mai frumoasa si normal ca vin like-urile. Comentariul "nu-i frumoasa", de fapt vroia sa spune opusul, dar e prea orgolios. Crede ca daca poate face pe inabordabilul te vei intoarce la el ca un catel si te va tot tine sub papuc. Nu are rost sa iti bati capul cu fraieri din astia, neandertalieni, cauta-ti si tu un baiat care sa te merite, sa te iubeasca.

7 răspunsuri:
| white93 a răspuns:

Pai poate place alta fata sau incearca sa va desparti-ti de-aia

| euuuuuuuuuuuuu explică (pentru white93):

Dar noi suntem deja despartit

| anonimusssssssssssssssssssssssssssssss a răspuns:

Nu te merita mai! Eu zic sa il stergi pe la prieteni, ca sa vada ca intr-adevar nu iti mai pasa de el! Sau nah, faci cum vrei happy

| madalinaxpisi a răspuns:

Tia lasta acel comm pentru ca poza nu era frumoaza...rolling on the floor

| euuuuuuuuuuuuu explică (pentru madalinaxpisi):

Uite-te la profil si dati cu parerea te rog happy

| euuuuuuuuuuuuu explică (pentru madalinaxpisi):

Asta e poza la care a comentat el