| Alexinho94 a întrebat:

Allview p5 alldro sau Allview h2 qubo? Care credeti ca este mai bun pentru aplicatii - jocuri? Funda

3 răspunsuri:
| Daria48 a răspuns:

Allview p5 alldro este cel mai bun! Fratele meu are acest telefon si merge foarte bine orice joc happy Este o achizitie buna, te asigur :*

| Alexinho94 explică (pentru Daria48):

Merge pe el asphalt 8 / real racing 3? Muzica cum se aude? Filmele se vad calumea? Multumesc.

| Daria48 a răspuns (pentru Alexinho94):

Nu a descarcat niciunul din jocurile alea. muzica se aude foarte bine si tare, nu am ce comenta, cat despre clipuri. ce pot sa zic merg foarte bine, nu se blocheaza, nu merge in reluare sau altceva laughing
Sper ca ti am fost de ajutor, funda?