| Alexinho94 a întrebat:

Allview p5 alldro sau Allview h2 qubo? Care credeti ca este mai bun pentru aplicatii - jocuri? Multumesc

6 răspunsuri:
| ZeroDiferit a răspuns:

Allview h2 qubo este mai bun deoare: are 1 giga de ram(fata de 500 mega), ecran mai bun 245 dpi(fata de 240) si procesor de 1.2 giga (fata de 1 giga)
In concluzie dintre cele 2 castigatorul este: Allview h2 qubo.
O zi frumoasa ca o funda.

| Alexinho94 explică (pentru ZeroDiferit):

Nu are 1 gb ram nici h2 qubo.

| ZeroDiferit a răspuns:

Aici asa scrie!

Allview h2 qubo
http://www.allview.ro/index.php?id=1534

Allview p5 alldro

http://www.allview.ro/......cificatii/

Daca ai alte argumente, mai discutam.

| ZeroDiferit a răspuns:

Intr-adevar 1 giga este memoria rom, nu cea ram. Totusi Allview h2 qubo e quad core fata de Allview p5 alldro care este doar dual core.

| Alexinho94 explică (pentru ZeroDiferit):

Multumesc, pe asta l-am si comandat si ma bucur ca am facut o alegere buna cred. happy

| Trollman a răspuns:

Allview h2 qubo are un procesor mai bun la fel si ram-ul si ecranul este de asemenea foarte bun