| Alexinho94 a întrebat:

Care dintre Allview A5 Duo sau Allview H2 qubo credeti ca este mai bun? De ce? ( Il folosesc pentru aplicatii si jocuri )

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Allview H2 qubo e mult mai bun, si nu neaparat la jocuri sau aplicati ci la tot!

O seara buna!

| Alexinho94 explică (pentru OnuOnulică):

Dar dintre Allview H2 Qubo si Allview P5 Alldro care ti se pare mai bun?

| OnuOnulică a răspuns (pentru Alexinho94):

Allview P5 Alldro e mult mai simplu si usor de folosit. happy

| Alexinho94 explică (pentru OnuOnulică):

Eu ma gandesc ca Allview P5 Alldro e mai vechi ( e facut pe la inceputul lui 2012 parca ) decat H2 Qubo care e facut anul asta de aceea stau in dubii. Oricum multumesc de sfat!

| OnuOnulică a răspuns (pentru Alexinho94):

Nu ai pentru ce o seara frumosa in continuare.winking

| Alexinho94 explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc si as vrea sa te mai intreb ceva daca stii. Pe android 4.0 ice cream sandwich merg jocuri de genu Asphalt 8, Real Racing 3 etc? Ma gandesc pe android 4.2.2 sunt mult mai multe aplicatii compatibile cu el. Nu le prea am in domeniu asta si de aceea iti cer ajutorul.