| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani ( fac 15 in decembrie) si am 1.72 cm oare o sa am la maturitate 1.85 - 1.86 cm. tata are 1.81 cm mama 1.68 cm.

6 răspunsuri:
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Este posibil dar nu-ti face sperante pre mari deoarece am de 4 ani aceeasi inaltime

| ioneldan a răspuns (pentru DarkWerewolf13):

Nu inteleg ce ai scris

| daassh a răspuns:

Sigur vei ajunge la aceeasi inaltime cu tatal tau(cel putin) asta nu inseamna ca nu poti creste mai mult.

| andreyutzha a răspuns:

Pentru varsta ta esti destul de inalta. poate vei ajunge pana la 1.80, nu cred ca vei creste chiar 1.85-1.86 dar orice este posibil.vezi tu atunci happy

| ioneldan a răspuns (pentru andreyutzha):

Sunt baiat nu fata

| andreyutzha a răspuns (pentru ioneldan):

Scuze dar nu stiu unde mi-a fost gandullaughing