| BulaNNNz0R a întrebat:

Am 14 ani si aseara m-am certat cu un prieten el avea 15 ani si se credea al mai tare smecher etc etc.

El crede ca este cel mai bun la toate si nu ii convine ca cineva sa fie mai bun ca el.

Jucasem biliard si eu eram cu alti 2 prietenii si inca 1 animalhappy

eh acel animal este mot in curu aluia de 15 ani si imi dadea peste tac ratam etc etc am pierdut si nu am vrut sa platesc fisa etc etc ce s-a mai intamplat am iesit afara din bar si nu stiu ce mai zisesem si apoi am zis eu ca se stie cine e mai bun si venisa ala de 15 ani ca ba ca daca mai comentezi te bat te... etc etc. apoi pana la urma m-a lasat in pace apoi cand ajung cu vreo 50 m mai departe vine si el cu ala caree mot in curu lui ca daca mai comentez ala ma bate etc etc si ii zice ala de 15 ani aluia sa imi dea 2 palme eu stiind ca nu vreau sa am probleme am inghitit cum era situatia si nu am ripostat(hai ca ciung nu eram puteam sa dau si eu.) si ala care imi daduse palmele era rasu comunei toti il bateau injurau isi bateau joc de el pentru ca el ii provoca.

Si ala de 15 ani zisese ca sa ma bat eu cu el,(eu fiind constient ca ma puteam lovii am refuzat) si el a prins tupeu.

Si face azi pe mes ca sa nu mai comentez la el ca nu am avut tupeu sa ma bat cu el ca daca ma prinde ma bate etc etc dar el e rasu comunei. intr-adevar e mai grasun ca mine dar nu-l duce capu.

Si eu nu stiu ce sa fac ca daca incep sa ma bat cu el eu sunt constient ca ma pot lovii daca nu ma fac de ras deci nu stiu ce sa fac si daca nu ma bat sau nu stiu ce sa fac ala prinde tupeu si pe oriunde ma vede incearca sa se dea tare ca ma bate ca etc etc stiind ca eu nu ripostez.

Inca nu am zis la parintii.

Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Daca ai tai afla va fi mai bine.
Ei stiu ce au de facut.Cel putin asa sunt ai mei.Mi-au zis daca cineva se ATINGE de mine sa nu tac si sa inghit dar nici sa dau inapoi(asta depinde).De fiecare data le-am zis si s-a gasit o rezolvarehappy.
Baftawinking.

| єχcєєℓ a răspuns:

Spune-le părințiilor că te agresează și că tu nu vrei să îi răspunzi cu aceeași monedă
batting eyelashes

| AsaBhayNene a răspuns:

Bhay frate nu ai verisori sau ceva care te poate ajuta? Daca nu parintii sunt singura solutie.

| BulaNNNz0R explică (pentru AsaBhayNene):

Eu nu vreau sa implic alte persoane in certuri din astea ca nu sunt gangster sau nu stiu ce sa vin cu toata armata