| serbyserby a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa ma apuc de fotbal.sunt talentat la acest sport dar nu cumva e o varstaa prea mare pentru a te apuca de fotbal? voi ce ma sfatuiti sa fac?(am mai facut un an de fotbal acum 5 ani)

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dorel Zaharia, care printre altele a marcat în Liga Campionilor pentru Steaua Bucureşti, s-a apucat de fotbal la 23 de ani.
Aşa că, 14 ani nu e deloc târziu. Spor!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa ma apuc de fotbal si am 16 ani happy... Iti trebuie pasiune, dorinta, talent si noroc; daca presupui ca le stapanesti pe acestea, da-i bataie! doar sa faci ce-ti place(in cazul tau, sa joci fotbal) si vei avea lumea la picioare happy BAFTA!