| AnduKinder a întrebat:

La vara vreau sa ma apuc de un sport.O sa am 14 ani si am mai facut Karate si Fotbal.Sunt din Râmnicu Vâlcea.Ce sporturi imi recomandați? Ma gândeam sa ma apuc de MMA sau Kickboxing...sau poate Box.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Toate sunt bune, iti recomandam sa te apuci de sportul care iti place, altfel NU o sa te tii de treaba.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Apuca-te de un sport de echipa care iti elimina partea violenta din comportament! Alege volei, handbal, baschet sau inot. Dezvolt frumos si armonios si ajuta la formarea unui caracter frumos.

| Goete a răspuns:

Aruncarea cu privirea,
fuga de raspundere, sunt sporturi bune

| heracles a răspuns:

M.m.a. si kickboxing = batai de strada, astea nu sunt sporturi.

| heracles a răspuns:

Mai bine te-ai duce la judo, daca tot vrei ceva arta martiala