| Credinciosul a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa ma spovedesc cat de curand.Cand ma pot duce la Biserica pentru spovedanie?

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Cînd te simți pregătit.Numără-ți mai întîi păcatele, ca să nu îl derutezi pe popă, și să nu mai știe ăla pe ce limbă să-ți vorbească.

| LoveToHate a răspuns:

Oricand doresti! Cel mai indicat e duminica dupa slujba.Preotul te va spovedi cu siguranta!

| Kida_5364 a răspuns:

In primul rand ti post 1 saptamana si sambata mergi pe la ora 4 la biserica si te spovedesti iar duminica dimineata la 7 te impartasesti si gata