| anamanda a întrebat:

Am apasat din greseala cu mousul pe facebook si mi am ascuns albumul,, Fotografii pe perete" si nu mi l mai vede lumea, cum pot sa fac sa il vadasad? va rog mult ajutati maaaa!:*

2 răspunsuri:
| Razvy_5435 a răspuns:

Pentru mine e prima darta cand aud asta.Credema ca este foarte ciudat.Momentan nu am nici o idee.Stai,am o idee.Deci presuun ca folosesti mozila sau explorer...etc,daca ai alt browser intra in acela si vezi daca ai aceeasi problema. Daca da eu chiar nu stiu pentru ca e ceva nou pentru mine.Succes.

| anamanda explică:

Multumesc,am intrat si dupa contul unei prietene si nu se vad pozele offflaughing