| alex2873738291 a întrebat:

Am aproape 14 ani, 1.78 m inaltime si 70 de kg.
Incerc sa fac patratele si de cateva zile fac de 2 ori pe zi (dimineata si seara) un antrenament a cate 6 minute (6 exercitii a cate 50 secunde cu 10 secunde pauza intre ele)
Stie cineva cat timp imi va lua sa pot sa ajung sa am patratele vizibile?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

La 14 ani nici n-ai muschi definiti pe care sa-i evidentiezi, degeaba te stresezi.
Adopta un stil de viata sanatos si asteapta pana la 17-20, de atunci corpul tau ar trebui sa se fi dezvoltat de ajuns ca sa poti sa vezi efecte vizibile, ce vrei sa faci acum este schilodire.

| andreiandu211 a răspuns:

Salut, sunt antrenor personal online, daca vrei te pot ajuta cu sfaturi, programe nutritionale si antrenamente, andreiandu211 pe Instagram.