| HypnoticPoison a întrebat:

Am auzit ceva zvonuri cum ca s-ar plati o a doua taxa la masini... daca cumperi de la alt proprietar platesti taxa de romania sau asa ceva nu stiu sigur. Imi puteti spune daca este adevarattongue mersi

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce nenorociti ordinari sunt astia din tara, haideti sa le punem capat zilelor ca nu mai rezist, ridicati armele pentru o Romanie mai buna waaaa.

| AndutzaAndu a răspuns:

Este adevărat, am auzit și eu asta la televizor azi.

| BillyX a răspuns:

La fel am auzit si eu, in urmatoarele 2 saptamani vom auzii vesti despre noua taxa auto de inamtriculari si cu siguranta orice noutate din domeniul taxelor auto! happy