| AndreiGabi a întrebat:

Am auzit o chestie astazi. Daca accesezi www.google.com dar in loc de google sa scrii goggle ei o multime de virusi(nu scriu saitul pentru ca nu vreau sa fiu injurat pentru un click nevinovat). A accesat cineva asta? Sau stiti mai multe despre acest lucru? Nu prea am curajul sa incerc...
Funda.

5 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Asa ceva a fost periculos. Dar a trecut.compania s-a asigurat si de acum goggle este inocent ca un papagal.

| AndreiGabi explică (pentru RyugaHideki):

Ai incercat?

| RyugaHideki a răspuns (pentru AndreiGabi):

Am citit aseara.

| Marius444 a răspuns:

Hm. M-ai facut curios, nu stiam. Am cautat pe google si se pare ca ai dreptate... http://in.answers.yahoo.com/question/index?qid=20100526101444AAiOV7d

| AndreiGabi explică (pentru Marius444):

Http://www.youtube.com/watch?v=oXh-i6UrFAg
Am cautat si eu.
Eu am aflat de la un coleg care spune ca a incercat si dupa a trebuit sa schimbe windowsul imediat;)).Era sa fac un pariu cu el cum ca antivirusul blocheaza/nu blocheaza pagina asta.Bine ca nu l-am facut, nu mai sunt sigur de antivirus :)).