| Sandel13 a întrebat:

Am auzit pe cineva ca e penibil sa intrebi lumea pe net intrebarea x sau y, da intr-adevar legat de tine,da,pentru ca nu te cunosc,dar legat de un lucru, eu zic ca e ok,eu am primit raspunsuri mai bune pe net decat in viata reala, uneori, voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună,sunt multe persoane care nu au posibilitatea de a cere sfaturi cuiva, TPU este o aplicație strict pentru întrebări și sfaturi, pentru a ajuta.
Întrebările totuși trebuiesc puse într un mod serios, nu prin mistouri.
Și da, am pățit de multe ori sa aflu răspunsuri/ sfaturi utile pentru situația în care am fost.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am primit raspunsuri mai bune pe net decat in viata reala"

e relativ, cu un interlocutor inițiat, face-to-face, poți conversa mult mai profund

| Sandel13 explică (pentru sierra1):

Evident dar uneori raspunsurile de aici au fost mai inteligente ca in viata reala, Johnnny123 e responsabil pentru raspunsurile inteligente,e inteligent,pasionat de chestii stiintifice, inginer, bun., bun, bun toate laudele mele.

| sierra1 a răspuns (pentru Sandel13):

Mde...