| NOOOONAME a întrebat:

Am avut o gripa care m-a tinut 2 zile, iar in a doua zi am inceput sa simt un gust amar la mancare. Ok mi-a trecut gripa dar acum simt gust amar cand beau apa sau dupa vreo 2-3 ore daca nu mananc nimic. N-am patit niciodata asa ceva. Voi? Cum ati rezolvat daca ati avut? Nu m-as repezi asa repede la medic pentru atat dar pur si simplu mi se amaraste gura.

1 răspuns:
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Pai eu racisem anul Trecut și m-a ținut o săptămână așa răceala și nu m-am dus la medi ca sigur ma punea sa fac vaccin și nu m-am dus nu am făcut facinul ăla al lor și m-am dus la farmacie și am loat nurofen forte și ceai am făcut o cratiță cu ceai și am băgat lămâie în el o grămada am pus plapumă pe mine și transpiram rău de tot si bea ceai cald mult și mi-am loat și niște gem și dulciuri și mi-a trecut de atunci pana în ziua de azi nu am avut nicio gripa nicio răceala eu răcesc foarte greu de tot da și când răcesc răcesc calumea eu așa fac mereu când răcesc ceai cu lămâie și plapumă si nurofenforte astea dacă am imediat într-o săptămână îmi trece răceala și nu mai am nimic dupăia