| alexandrutoxic a întrebat:

Am o problema,simt un gust foarte naspa in gură, și cand mananc carne, covrigi cu susan cand beau lapte am gust de mi se face efectiv rau. Cand mananc de ex amar portocale gref sau dulce cum e ciocolata simt gustul.Dar la mancare nu. Cine stie ce pot sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poate să fie un început de covid. În 24 de ore o să îți dai seama. Dar nu ai de ce să te îngrijorezi pentru că toți oamenii o să aibă covid, după cum toți au fost răciți.
Trebuie doar să anunți medicul de familie.

| alexandrutoxic explică (pentru anonimg):

N-are cum pentru ca nu ma doare nimic, nu mi infundat nasu nu tusesc si nu strănut, eu doar acasa stau

| Vântulalb a răspuns (pentru alexandrutoxic):

Nu trebuie sa ai toate simptomele deodata. Suna-ti medicul de familie acum sau maine dimineata.

| DarthNiger a răspuns:

Poate ai probleme cu bila, ai greturi sau varsaturi? ai mancat ceva care nu ti-a picat la stomac?