| deeutza_6261 a întrebat:

Am visat ca eram cu un prieten si ne plimbam cu bicicletela pe langa sc! El a cazut iar eu am fugit repede si am dat de vese in scoala. Era ranit grav. L-am dus cu totii la spital, toata cls eram acolo... El a iesit si i-am szis ca imi e mila sa il vad, dar totusi, sa se insanatoseasca!
Ce inseamna?

1 răspuns:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai inseamna ca, chiar iti pasa de el. sau el se gandea la tine.
De obicei cand visezi pe cineva acel cineva se gandeste la tine.
Cine stieee?smug
Papa pup