| Cerasela18 a întrebat:

Am avut un vis ca eram insarcinata in luna a9-a si trebuia sa nasc dar imi era asa de frica de nastere:-s si trebuia sa nasc prin cezariana. oare ce semnificatie are visul? :-s

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Nimic.Niu trebuie sa crezi in semnificatia viselor.straight face

| Cerasela18 explică (pentru măcheamăăăî):

Pai tot timpul am crezut si in superstitii fiindca bunica mea se ocupa cu din astea:d dar mi-e asa sa o intreb sa nu creada cumva ca sunt gravida..sti cum sunt batraniilaughing

| Cerasela18 explică:

Imi mai poate spune cineva ceva?