| Amani a întrebat:

Am cumparat ieri un salam si azi dim eram plina de bubite sad Si ma mananca si daca ma scarpin nu mai trece.Ce sa fac sau ce creme imi recomandati?

5 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Poate nu era din cauza slamului. ai avut pana acum varicela?happy daca nu ai avut e posibil sa fie asta happy sper sa te faci bine repede :*

| Amani explică (pentru CocoMexii):

Am facut varicela cand eram copil, de bolile copilariei nimeni nu scapa. Poate sa fie o urticarie eu stiu...happy

| 21ndstillachild a răspuns:

Mi s a intamplat si mie, mi au aparut din senin, mai ales pe spate, eu am dat cu otet si a 2 a zi mi au trecut

| Mirela77 a răspuns:

La farmacie gasesti crema speciala care calmeaza senzatia de mancarime.Este doar o reactie la calitatea si prospetimea produsului si a conditiilor de conservare.Sanatate!

| Amani explică:

* M-am uitat pe data expirarii asa cum fac mereu si nu era exp. Eu nu am nicio alergie, Helppp