| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut o fata. Imi este antipatica si simt ca o cunosc de foarte multi ani. Ea vrea sa fie prietena cu mine si cand vine langa mine ma port foarte rece si nu vorbesc ii spun doar buna pa. O mai urasc pentru ca ea prin 2008 era cu baiatul de care imi placea iar el se dadea la mine si nici nu mi-a zis de ea nimic pentru ca stia ca o sa ii bat pe amandoi. Ce credeti sa fiu prietena cu ea sau s-o las balta?laughingNu prea imi place de fata asta.big grin

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai daca nu prea o suporti nu mai fi prietena de ea. dar te sfatuiesc totusi sa nu o indepartezi de tot, sa ramaneti intr-o oarecare relatie de amicie ca nu stii niciodata cand ai nevoie de la cineva de un favor. devil thinking
succes! :*

| M.madallina a răspuns:

Vad ca nu te prea intelegi cu ea, asa ca mi se pare normal sa ramaneti doar la ''stadiul buna pa''laughing