| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un băiat acum 2 ani, l-am văzut de 2 ori. Anul trecut și anul ăsta o dată acum o lună. Eu am un crush huge pe el. Gigantic, se vede și de pe marte laughing nu știu dacă el s-a prins. Băieții uneori se prind mai greu. El nu locuiește în orașul meu, dar vine o dată pe an, vara. De ziua lui m-am gândit să îi scriu un mesaj să îi urez sănătate etc. Acum vine întrebarea, dacă vouă v-ar scrie o fată pe care ați văzut-o de câteva ori la mulți ani ați fi surprinși? Mi-aș dori atât de mult să se întâmple ceva între noi. Nu știu cum să îi dau de înțeles subtil că îmi place tare mult de el. Mulțumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca o placem e ok, daca nu o placem e amuzant, Facebook sigur are vb cu el

| pixxie93 a răspuns (pentru RAY):

Îl am la prieteni Facebook. Anul trecut i-am scris, am vorbit puțin dar acolo s-a terminat discuția.

| RAY a răspuns (pentru pixxie93):

Mai vb cu el

| PersonajFictiv a răspuns:

"baietii uneori se prind mai greu " - doar aia prosti ( daca problema tine de ei).
Te bagi in seama pe Facebook cu el de ziua lui, etc bagi si tu o intrebare " cum te simti azi? " ca sa faci un pic de conversatie, apoi o sa se bage si el in seama cu tine daca e sa fie, daca nu, asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i la mulți ani și cu ocazia asta, întreabă-l ceva ce îl pasionează cât să îi captezi atenția și să te dai neajutorată.
Așa amâni și te întorci asupra problemei, iar ușor ușor te bagi în viața lui.
Atenție! Nu fi plictisitoare, sâcâitoare, enervantă și plângăcioasă!
Baftă.