| KiddHa_1845 a întrebat:

Am curatat mercurul de pe covor asa cu o carpa uda si cu peria de covor. Daca s-a intamplat sa ramana vreo doua trei particule de mercur pe covor s-ar putea intampla ceva raw pe viitor?! Ca imi e cam frica...

2 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Dap...pentru ca mercurul dupa ce cade undeva(oriunde)degaja niste gaze nocive pentru sanatatea unui omhappy

| Dreamer a răspuns:

Da cu foen - ul pe covor, astfel se incalzeste si poate iti apare si mercurul daca mai este.

PS : argintu' viu, argintu' viu laughing