| imsoweird a întrebat:

Am de ceva timp cont pe TPU. Vreau sa spun ca lumea a inceput sa se schimbe in bine. Cand pun o intrebare aici, simt ca imi sunteti cei mai buni prieteni. Desi nu va cunosc, tin sa mentionez ca mi-ati fost de mare ajutor pana acum si imi sunteti foarte dragi. Voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa ai dreptate.Cred ca ti-am raspuns si eu la o intrebare.Tot cu bujiile.

| harciog a răspuns:

Inseamna ca in mod sigur n-ai trecut pe la Religie sa te dai credincios.

| NeimaginabilA a răspuns:

Mersii, desii nu te-am ajutat niciodata mi-a picat bine "intrebarea", numai de curiozitate esti cumva fata?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Eşti singurul care spune ceva fiabil...

| NeimaginabilA a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Sarumana tanti, ce mai faceti?

| MasterYoda a răspuns:

Da, ai dreptate! Imi aduc aminte cand ai intrebat cum se curata bujiile la dacie si noi te-am ajutat.
Apoi ai intrebat cati cai pot fi inhamati la o caruta si tot la noi ai gasit raspuns...