| anonim_4396 a întrebat:

Am facut ceva mai putin placut:am bagat in lista id-ul unui baiat pe care nu il cunosteam si dupa care i-am zis ca nu mai vreau straini in lista si sa ma sterga din lista ca daca nu ii dau iggnore etc...si acum ma simt vinovata si as vrea id-ul lui sa-mi cer scuze, dar nu-l mai stiucryingsi nu-l mai am nicaieri la id:nici in lista de igg nici in lista de mess, nici in adres book.Il mai pot recupera cumva, sau totul e pierdut? daca il mai pot recupera, va rog sa-mi spuneti cum:*. Mentionez ca mai stiu putin din id-ul lui, daca este vreun site...Multumesc anticipat:*love struck

6 răspunsuri:
| ÅñdRa a răspuns:

Uita-te la lista ta de ingnorhappypoate e pe acolo...

| motanelul a răspuns:

Uita-te la convorbiri poate e acolodac le memoreaza automat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-ne ceva detalii legate de nick-ul lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

_Piky_ nu e pe acolosadam cautat inainte sa va intreb pe voi...motanelul; tare as vrea sa fie cava acolo, dar am setat sa inregistreze convorbirile si sa le stearge de fiecare data cand ies de pe messenger.MARI,era ceva cu sopitza si cu dragosh... daca ma poti ajuta cumva, chiar te rogkissmultumesc tuturor si sper sa se rezolve.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

_Piky_ nu e pe acolosadam cautat inainte sa va intreb pe voi...motanelul;tare as vrea sa fie cava acolo,dar am setat sa inregistreze convorbirile si sa le stearge de fiecare data cand ies de pe messenger.MARI,era ceva cu sopitza si cu dragosh...daca ma poti ajuta cumva,chiar te rogkissmultumesc tuturor si sper sa se rezolve.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti -ai intrebat prieteni poate ei stiu, sau poate iau spus unei prietene mai apropiate de acest baiat si ia a retinut...