| andreyul a întrebat:

Am facut comanda de pe ebay cu un coleg.si au venit produsele la adresa mea. dar pe numele lui. Intrebarea e : daca el imi da o copie de pe buletin, eu pot sa imi iau produsele de la posta? sau trebuie personal?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Mergeti impreuna la posta avand asupra voastra cartile de identitate si avizul de instiintare al postei( pe care l-ai primit pe adresa ta )--- nu cred ca va fi o problema la ridicarea coletului, mai ales in cazul in care este un colet ramburs ( cu achitarea contravalorii lui la ridicarea de la posta ).