| Jeehny a întrebat:

Am facut un cont de betano pe numele sorei mele cu acordul ei si am bagat 150 de lei cu cardul meu si acum contul este blocat, si ei acum imi spun ca trebuie sa introduc o poza cu buletinul meu si un extras de cont. se poate intampla ceva rau daca trimit acele poze mai ales ca eu sunt minor si cardul este de minor?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai inceput de acum cu jocurile, vei avea viitorul asigurat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce faci prostii, credeai ca cîstigi bani asa din cer, fiind minor nu ai voie sa joci la jocuri de noroc ai facut o prostie, ăia iti cer datele tale personale ca sa stie cui îi vireaza banii, sora ta este majoră? Sa mearga ea cu tine la ei sa vada ce se intampla sau sterge ti definitiv contul nu le dai nimic si gata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se va închide contul clar că minorii nu ai voie sa joace

| Jeehny explică (pentru suntserios):

Pai sa zicem ca a jucat sora mea si a folosit cardul meu, tot se inchide contul?

| dullcat a răspuns:

Minorii nu au voie sa joace la pariuri.Ai timp pentru astfel de activitati care doar iti mananci banii in mod inutil cand mai cresti.