| alessutz11 a întrebat:

Oh God, am o problema uriasa. Am incercat chestia cu folderul invizibil: fara nume, iconita transparenta. Pe urma, i-am schimbat numele, ca sa-l gasesc mai usor. Dar i-am dat pe Properties, si din Read-Only, l-am trecut in Hidden, si i-am mai si dat compress files. Si acum chiar a disparut, nu mai e nici in Recycle Bin. Cum il recuperez? De fapt, ce i-am facut? sad Am multe chestii importante in el, si dau fundita daca il pot recupera. Multumesc mul!

Răspuns Câştigător
| heisenberg a răspuns:

My Computer - Tools - Folder Options - View - Show hidden files and folders ( asta pe XP, daca ai Win7 in loc de Tools va fi Organize) si pe urma cauta folderul unde l-ai vazut ultima oara.