| AliceAnnnnna a întrebat:

Am fost astăzi la o școala de lângă mine și i-am tras o palma peste fata unei copile de 13 ani care se tot plimba pe la mine la munca, nu contează, am mai discutat despre ea in niște întrebări și a început sa plângă. s-a dus la baie cu niște fete.
Ideea e ca am convins-o sa nu se ducă la poliție, dar tot îmi e frica.
Dacă nu i-am lăsat semne, poate scoate certificat?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Chiar daca nu se prea leaga nimic din ce ai scris acolo, adica doar cuvinte reduse la intrebare... un raspuns ar fi faptul ca... nu cred ca o sa se lege nimeni de acest lucru, avand in vedere ca a fost o palma.

Da, eventual se pot face sesizari si se pot aplica sanctiuni, mai ales daca au fost si martori. Insa din nou, nu cred ca o sa mearga cineva pana acolo.

Pe langa acest lucru, nu stiu cum ai convins o fetita de 13 ani sa nu se duca la politie, avand in vedere ca are 13 ani. Adica in prima faza, direct la parinti s-ar fi dus.

| LoveSleep a răspuns:

Ce fantezii nebune ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia numai a copilă de 13 ani nu arată.

| AliceAnnnnna explică (pentru anonim_4396):

Are 13 ani, abia a făcut 14