| Anonimm30 a întrebat:

Am impresia ca sunt extraterestru si ca sunt de pe alta planeta, de ce cred asta?

15 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă ai auzit de alte planete.

| relian a răspuns:

Fumezi etnobotanice cumva? Numai aia vad nave spatiale, galaxii, se cred extraterestrii si chestii de genul asta.
Nu mai fuma de astea ca cine stie ce o sa mai crezi dupa laughingmai bine dai cu papadie, e mai buna, te linisteste

| mentholinks a răspuns:

Neadaptat social si virgin.

| Anonimm30 explică (pentru mentholinks):

Ce legatura are virginitatea?

| mentholinks a răspuns (pentru Anonimm30):

Ca te simti neom.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza complexității fata de aspectul fizic! Asta duce la anxietate și in cele din urma la depersonalizare/derealizare. când o sa te acepti asa cum ești o sa simți ca ești de pe Terra.

| Anonimm30 explică (pentru anonim_4396):

Sunt anxios de la 14-15 ani si atunci ma simteam ca un monstru

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimm30):

Fata de ce anume ai anxietate? (Frici/emoții?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că ai urechi mari și ești verde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În sfârșit cineva care mă înțelege. laughing Cum te cheamă, prietene?
De multe ori am avut senzația că nu aparțin de aici, mă simțeam ca un intrus pe lume. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te-ai trezit la realitate, esti reptilian dati-ai uitat originea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De nebun

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Mogiojojo a răspuns:

Poate cineva isi bate joc de tine cum face si cu altii de altfel.
Amuzant ca si eu ma gandeam la fel acum ceva ani dar uite ca nu m-am intrebam niciodata: noi nu intalnim si oameni ca noi? In mod normal ar trebui pentru ca par a fi multi cu aceeasi problema.
Pace.