| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat o solutie CLERASIL dar nu a functionat mai tare mam iritat as vrea sa nu mai cheltui banii pe tot felul de creme ineficiente ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Poti incerca unguente de la farmacie(nu mai stiu sigur cum se scriu sunt doua big grin skinoren si zynerit incerca unul din ele, scuze daca am scris gresit), cel mai bine mergi la un dermatolog.

| nmn a răspuns:

Cel mai bine este sa iti faci niste analize, atunci vei afla care este adevarata kuza care provoaca probleme tenului tau, in functie de analize vei primi tratament si se rezolva problema ta