| raulrotaru101 a întrebat:

Vreau sa vand un iphone 6 de 64 gb(am dat aprox. 4000 lei pe el). As vrea sa il vand la un GSM, ideea e ca nu merge deoarece sunt arse circuitele, telefonul e un pic indoit iar un pic zgariat pe margini.M-am gandit ca o sa il pot vinde numai pe piese.In acelasi timp nu am sa ofer incarcator/casti sau cu orice vine telefonul. Daca il dau pe piese, as dori sa stiu pretul pe care sa il cer pe telefon.

4 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Deca display-ul e bun iei 300 lei.

| missfatadelatara a răspuns:

în condițiile astea si 500 lei mi se par multi

| Kenrik a răspuns (pentru missfatadelatara):

Știi ce? Mai bine aruncal

| missfatadelatara a răspuns (pentru Kenrik):

Mai bine aruncat... în capul cuiva. Nu face risipa de material pirotehnic.hee hee