| anonim_4396 a întrebat:

Am insomnie cronica majoră. Ce recomandați?

11 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Trebuie sa mergi la un doctor pentru a vedea cauza si calea de a o remedeia.

| anonim_4396 explică (pentru Dismally):

Psihiatrul e acel doctor și pastilele de la dânsul nu și mai fac efectele

| CostinAlamariu a răspuns:

Să vorbești cu un doctor, poate. Nu cu adolescenti retarzi pe TPU

| blackann a răspuns:

Nu face prostia sa incerci cu alcool, wtf. ce sfat de ca*cat.
mai bine bagi weed, bro

| Dani211 a răspuns:

Bea 2 pahare de vin înainte cu 1 ora si ceva, la mine așa funcționează

| anonim_4396 explică (pentru Dani211):

N am voie alcool că bag medicație psihiatrica

| Dani211 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești depresiv, anxios? Sau bipolar ai dubla personalitate?

| Dani211 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am o cunoștiință ce este bipolar și iși schimba și stările din fericit,nervos,depresi etc.A luat pastile ca și tine, nu a rezolvat nimic.
A dat-o pe alcool și și-a revenit! Eu zic sa încerci, lasă pastilele o perioada, ca oricum nu te ajuta din ce zici, ca astfel nu mai aveai treabă si încearcă alcoolu.

| anonim_4396 explică (pentru Dani211):

O sa mă gândesc serios la propunerea ta.
Eu sunt anxios depresiv psihotic paranoic ușor am tendințe interpretative și am insomnie

| Carbit9669 a răspuns:

Sex fantastick

| anonim_4396 explică (pentru Carbit9669):

Nu ma ajuta